Tel.: 8 646 53746              

Apie musapie1Kilimai – vienas pagrindinių vidaus interjero akcentų, kurie namams suteikia jaukumo ir šilumos. Taip pat kilimas yra viena matomiausių patalpų detalių, todėl visada jis turi būti švarus. Tačiau ateina laikas kuomet siurbimas kilimui nepadeda ir kiek besiurbtume kilimas nebeatgauna savo buvusios spalvos ir atrodo senas ir nutrintas. Norint kilimus turėti švarius, nesuteptus ir, svarbiausia, nekenksmingus sveikatai, butina ne tik nuolat juos išsiurbti, bet ir peridotiškai atiduoti į valyklą.

Sveikas namų oras visda prasideda nuo kilimų, todėl cheminis kilimų valymas rekomenduojamas bent kartą per metus. Cheminis kilimų valymas padeda atsikratyti nepageidaujamų kvapų, purvo, namų dulkių, dulkių erkučių, žiedadulkių, pleiskanų ir t.t. Todėl nelaukite kol kilimas pasidarys nebeišvalomas.

apie2Mūsų kilimų valykla gali padėti Jums turėti nuolat švarius kilimus. Mūsų tikslas – patenkinti arba viršyti Jūsų lūkeščius. Kilimų valykloje kilimai yra dulkinami, plaunami ir džiovinami. Taip pat turime sukaupę daugybę cheminių valiklių, kurie padeda įveikti neįkandamas dėmes.

Greitėjant gyvenimo tempui, mes matome poreikį dirbti vakarais ir savaitgaliais. Todėl į mus galite kreiptis 7 dienas per savaitę ir 24 val. per parą.

Kilimus pasiimame iš kliento, dėl to Jums nereikia gaišti laiko kilimus vežiant į valyklą ar derinantis prie darbo valandų. Kilimų pasiimimas ir gražinimas Kauno mieste yra visiškai nemokamas.

VISADA LAUKIAME JŪSŲ!